לראשונה במרכז שביט לתזונה- תוכנית און ליין

במרכז שביט אנחנו שמים דגש רב על רמת מקצועיות גבוהה ויחס אישי. לכן, עד כה עבדנו בעיקר במתכונת פרונטלית.

מגפת הקורונה שינתה את המציאות שלנו והתחלנו לעבוד עם ייעוצי און ליין בקרב לקוחות הקליניקה הקבועים. במקביל התחלנו לקבל פניות רבות לייעוץ תזונתי און ליין.

חשבנו רבות כיצד נוכל להתקדם עם המציאות החדשה שנוצרה מבלי לוותר על ערכי היסוד שלנו- מקצועיות ויחס אישי.

לאחר תכנון רב יצרנו את תוכנית האון ליין החדשה שלנו המשלבת באמצעות האפליקציה הייחודית שלנו מקצועיות, יחס אישי ונגישות נוחה לכולם.

אז מה בתוכנית?

כל אחד ייפגש לפגישת אבחון ובניית תוכנית תזונה בזום עם אלעד, מראם או לאון. התזונאים הקבועים בקליניקה.  יחד איתם תעברו על בדיקות דם, מדדים שתתבקשו לבדוק בבית טרם הפגישה, הרגלי התזונה שלכם והמטרה שלכם. יחד תבנו תוכנית תזונה המתאימה אישית עבורכם. את התוכנית נעלה לאפליקציה שביט דיאט- אפליקציה ייחודית לנו המאפשרת ליווי יום יומי רציף מבלי להגיע לקליניקה.

מה באפליקציה:

תוכנית התזונה שלכם כמובן

קצת ההתקדמות שלכם (אתם תשלחו את הנתונים ואנחנו נקליד אותם במערכת למעקב עבורנו ועבורכם).

וגולת הכותרת… מעקב ומענה לדוחות אכילה. הייחודיות של האפליקציה שלנו היא שהיא דו צדדית. היא משמשת גם אתכם ואת אנשי המקצוע המלווים אתכם בו זמנית.  באפליקציה תמלאו דוחות אכילה על בסיס יומי, ניתן להעלות גם תמונות!

דוחות האכילה יסייעו לכם לבחון את איכות התזונה שלכם על בסיס יומיומי, בנוסף! תוכלו לשלוח את דוחות האכילה על בסיס יומי לתזונאי/ת המלווה אותכם ולקבל מענה אישי לגבי התאמת התזונה שלכם לתוכנית שנקבעה ומה כדאי לשפר ולשמר.

יחד עם התזונאי/ת תוכלי ללמוד כיצד להתנהל נכון מבחינה תזונתית ביום יום.

התוכנית ייחודית באופן היא משלבת יחס אישי ביחד עם מעקב עצמי.
עלות התוכנית: 297 שקלים לחודש. ללא כל התחייבות !

סגירת תפריט