השירותים שלנו

ייעוצי תזונה פרטניים

מפגשים אישיים אחד על אחד הכוללים אבחון הרכב גוף במכשור מתקדם, בדיקת חילוף חומרים מקצועית על ידי מסכת חמצן, הרכבת תוכנית תזונה וכושר מותאמת אישית על פי בדיקות דם ומדדים אישיים, ליווי צמוד מעבר לשעות המפגש באי-מייל ובטלפון והתגברות על משברים וחסמים אישיים באמצעות מגוון גישות.

ימי עיון וימים מעשיים

ימי עיון ופעילות מעשית לחברות וארגונים המותאמים אישית לצורכי הארגון. כולל בדיקת מדדים, הרצאה בנושא תזונת ספורט ואורח חיים.

בדיקות הרכב גוף וחילוף חומרים

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת באמצעות מכשיר הSECA ומכשיר הFitMate לצורך קביעה מדויקת של הרכב גוף וחילוף חומרים במנוחה. באמצעות בדיקות אלו ניתן להתאים תוכניות תזונה מותאמות אישית.

הרצאות

הרצאות בנושאים שונים לחברות, ארגונים ומוסדות ואקדמיים בנושאים של תזונה ותזונת ספורט כגון: "למה דיאטה היא הדבר הכי משמין שיש", "מדוע ספורט אינו גורם לירידה במשקל?", "שילוב השפעת תזונה מותאמת גנום על אורח החיים", "אכילה רגשית והתמודדות מול מלכודות", "ירידה במשקל- מספרית לעומת איכותית" ועוד. ניתן ליצור הרצאה ייחודית על פי צרכי ודרישת הלקוח.

בניית תוכניות אימון

בנית תוכנית אימון אישית עם מאמן כושר אישי מוסמך לכל מטרה. התוכנית נבנית יחד עם הלקוח, על מנת למקסם תוצאות תוך ליווי והכוונה אישית.

סדנאות אורח חיים ובריאות

סדנה ייחודית, לא עוד שיחות סלון כפי שנהוג אשר מתארות רק מצבים של מדוע "עליתי או  ירדתי במשקל" או שיתוף פומבי של תוצאות השקילה. התכנים המועברים בסדנה הינם תכנים מקצועיים בנושא תזונה, תזונת ספורט ושינוי הרכב הגוף תוך התייחסות לפרמטרים נוספים בנוסף למשקל וBMI כגון מסת השריר, מסת השומן והיקפים אשר נמדדים בכל שבוע. בנוסף בסדנה יועברו תכנים של אכילה רגשית אשר יועברו על ידי אשת מקצוע וסדנת אפיה בריאה.

הסדנה נערכת במתכונת דו שבועית וכוללת בכל שבוע מפגש קבוצתי ואימון כושר. עוד לפני תחילת הסדנה מקבל כל משתתף מפגש אישי לצורך בניית תוכנית אישית תזונתית ותוכנית אימונים.

לאורך כל הסדנה מקבלים תמיכה וייעוץ בנוסף לדוח שבועי מסכם.

סגירת תפריט