שיטת העבודה בקליניקה

מרכז אלעד שביט מורכב מצוות רב מקצועי הכולל תזונאים ותזונאיות בעלי התמחות בתזונת ספורטאים, הפחתת משקל, שיפור מדדי בריאות, הרגלי אכילה וטיפול באכילה רגשית. 

אנו מאמינים בשילוב של פעילות גופנית באופן שוטף כחלק מניהול אורח חיים בריא ועל כן קיימת אפשרות לביצוע אימונים אישיים במתחם האימונים הקיים בקליניקה. האימונים מועברים על ידי מאמנת כושר מוסמכת.

המפגש הראשון

במפגש הראשון שלנו יחד נבצע אבחון מעמיק של מבנה הגוף שלכם, בדיקות דם, של העדפות התזונתיות שלכם, הפעילות הגופנית שאתם מבצעים (או לא מבצעים), הצרכים והיעדים שלכם.

בין המדדים הנבדקים במפגש הראשון נבחן את הרכב הגוף הכולל משקל, גובה, מסת שריר, ואחוזי שומן באמצעות מכשיר הSECA המתקדם בעל תוצאות מדויקות בכל הנוגע להרכב גוף. לאחר מכן נבצע בדיקת חילוף חומרים באמצעות מכשיר הFitMate  לצורך בירור מדויק של חילוף החומרים במנוחה של הנבדק בצורה המקצועית ביותר. בנוסף נבדוק את היקפי הגוף. 

על בסיס נתונים אלו נבנה יחד תוכנית תזונתית מותאמת אישית עבורכם.

אחת לשבוע/ שבועיים נפגש ונבצע בדיקות הרכב גוף, נעדכן את תוכנית התזונה ותוכנית הכושר ונעסוק בטכניקות להתמודדות עם קשיים שאנו חווים בדרך הקפדה על מעקבים חשובה מאוד למסגרת ועוזרת לנו להתמיד בתהליך.

מרכז אלעד שביט הינו צוות רב מקצועי ומפגשי ההמשך נערכים  בשילוב עם אלעד שביט ועם תזונאית מתמחה במטרת המטופל. 

מפגשי המשך

אימוני כושר אישיים

אימוני כושר מתקיימים במתחם האימונים החדש בקליניקה על ידי מאמנת מקצועית מוסמכת בפיקוח אלעד שביט. האימונים מותאמים אישית למטרת המטופל ולתוכנית התזונתית שלו. 

סגירת תפריט