שיטת העבודה בקליניקה

מרכז אלעד שביט מורכב מצוות רב מקצועי הכולל תזונאים ותזונאיות בעלי התמחות בתזונת ספורטאים, הפחתת משקל, שיפור מדדי בריאות, הרגלי אכילה וטיפול באכילה רגשית. כמו כן, חלק מהתזונאים שלנו הינם בעלת תעודת מאמן אישי ובונים תוכניות אימונים ללקוחותינו

 

המפגש הראשון

במפגש הראשון שלנו יחד נבצע אבחון מעמיק של מבנה הגוף שלכם, בדיקות דם, של העדפות התזונתיות שלכם, הפעילות הגופנית שאתם מבצעים (או לא מבצעים), הצרכים והיעדים שלכם.

בין המדדים הנבדקים במפגש הראשון נבחן את הרכב הגוף הכולל משקל, גובה, מסת שריר, ואחוזי שומן באמצעות מכשיר הSECA המתקדם בעל תוצאות מדויקות בכל הנוגע להרכב גוף. לאחר מכן נבצע בדיקת חילוף חומרים באמצעות מכשיר הFitMate  לצורך בירור מדויק של חילוף החומרים במנוחה של הנבדק בצורה המקצועית ביותר. בנוסף נבדוק את היקפי הגוף וניצור אווטאר מדויק של מבנה גופכם באמצעות סריקת תלת מימד לא פולשנית.

על בסיס נתונים אלו נבנה יחד תוכנית תזונתית מותאמת אישית עבורכם.

במידת הצורך תבנה גם תוכנית אימונים

אחת לשבוע/ שבועיים נפגש ונבצע בדיקות הרכב גוף, נעדכן את תוכנית התזונה ותוכנית הכושר ונעסוק בטכניקות להתמודדות עם קשיים שאנו חווים בדרך הקפדה על מעקבים חשובה מאוד למסגרת ועוזרת לנו להתמיד בתהליך.

מרכז אלעד שביט הינו צוות רב מקצועי ומפגשי ההמשך נערכים  בשילוב עם אלעד שביט ועם תזונאית מתמחה במטרת המטופל. 

מפגשי המשך

ליווי יומיומי באמצעות אפליקציה

האפליקציה הייחודיות שלנו מאפשרת לנו לשמור על קשר יומיומי עם המטופלים, זאת באמצעות מילוי דוחות אכילה ומתן פידבק על בסיס יומי. השימוש באפליקציה מאפשר ליווי צמוד ומותאם אישית. כמו גם גמישות בתוכנית התזונתית והתאמות באופן נגיש לאורך הדרך 

סגירת תפריט