מחיר אימון אישי

מאמן כושר אישי בצפון

אימוני כושר אישיים או אימונים בקבוצות קטנות תופסים  תאוצה בשנים האחרונות עקב עלייה במודעות לאורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית ותזונה בריאה נשאלת השאלה כיצד נקבע מחיר אימון אישי ומהם טווחי המחירים לאימון אישי.

העלויות לאימון אישי משתנות ועומדות בין 100 ל- 300 שקלים לשעת אימון.

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר האימון האישי?

  1. אימון אישי המתקיים בבית הלקוח או בחוץ או בפארק לרב יהיה זול באופן יחסי מאימון בסטודיו משתי סיבות: ראשית הציוד אשר ניתן לעבוד איתו בבתים ובחוץ פשוט באופן משמעותי מציוד הכוח והאירובי שנמצא בסטודיו ובחדרי כושר. שנית, למאמנים בבית הלקוח אין עלויות שכירות שעליהם לשקלל בעלות האימון.
  2. אימון אישי המתקיים בחדרי כושר גדולים יקרים יותר מאימונים בסטודיו פרטי. זאת מכיוון וחדר הכושר צריך לקחת בחשבון את עלות המאמן ועמלות מכירה. גם בחדרי הכושר השונים ישנה שונות שכן מחיר אימון אישי במועדוני פרימיום הינם יקרים יותר.
  3. מאמן השוכר לפי שעה את שירותי המכון חייב לקחת זאת בשיקול עלות האימון ולכן עלות האימון תהיה גבוהה.
  4. ניסיון המאמן- לניסיון וותק ושמו המקצועי של המאמן השפעה ישירה על המחיר. עלותו של מאמן מקצועי, בעל תעודות ובעל ניסיון תהיה יקרה יותר מעלות מאמן צעיר ללא ניסיון. מאמן בעל ניסיון והתמחות יידע לעבוד טוב יותר על מנת להתאם באופן אישי לכל מתאמן את מטרתו ויידע להתייחס באימון למקרים של פגיעות ופציעות קיימות על מנת שלא לגרום נזק. יש לשים לב שלא כל מאמן בעל סטודיו פרטי הינו בעל ידע עתיר שנים בתחום שכן ישנם לא מעט מאמנים הפונים לשוק הפרטי גם ללא ניסיון או לימודים מתקדמים.
  5. אימון אישי בקבוצות קטנות לרב זול יותר מאימון אישי 1:1 שכן בקבוצה ניתן לאמן מספר אנשים בו זמנית, אך יש לקחת בחשבון שאז היחס לא בהכרח אישי ויתכנו מצבים שבהם האימון לא יתאים לרמתכם או שהמאמן יפספס מספר נקודות טכניות ופחות יתקן את המתאמן לאורך האימון, אין זה אומר שהדבר פסול אך יש לבחור במסגרת המתאימה לכל אדם ואדם.
  6. אימון אישי המתבצע און ליין הוא אימון בו המתאמן מתאמן עפ"י תכנית אימונים שהמאמן בונה לתקופה מסוימת באופן עצמאי ואחת לתקופה ישנה עדכון תכנית והתקדמות הדרגתית לעבר המטרות שנקבעו. עלות אימון זה לרוב זולה יותר אך אין מעקב אחר המתאמן ואין כיצד לבדוק שהוא מבצע נכון את הפעילות ולא באופן היכול לגרום לו נזק בריאותי.

אז איך מחליטים?

ראשית יש להחליט מה המסגרת המתאימה לכם. שאלו את עצמכם האם זאת פעם ראשונה שאתם מתאמנים, מהי המשמעת העצמית שלכם, האם יש לכם פציעות או כאבים הדורשים התייחסות מיוחדת וכדומה. בהתאם לכך בחרו את סביבת האימון המתאימה לכם, קבוצה, פרטי, מכון כושר, עצמאית ועוד..

במידה ובחרתם להתאמן עם איש מקצוע חשוב לוודא כי הינו מוסמך, בעל תעודות ומתמקד בתחום בו למד. חפשו המלצות על המאמן והתייעצו עם מתאמנים נוספים שלו.  בנוסף כמובן חשובה הכימיה ביניכם לבינו המושפעת בין היתר מסגנון האימון, הדיבור והיחס האישי.

דבר הלא פחות חשוב הוא לוודא כי למאמן יש ביטוח אחריות מקצועית

לסיכום, השיקול הכספי בבחירת מאמן הינו נכון ולגיטימי אך חשוב גם להבין מי עומד מולכם ויאמן אתכם בדרך הבטוחה ביותר שכן ישנם מאמנים טובים יותר וטובים פחות.

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים נוספים:

מאמן כושר בחיפה

אימון כושר אישי בחיפה

המודעות בנוגע לחשיבות הרבה של קיום אורח חיים בריא עלתה מאוד במהלך השנים האחרונות, ורבים הם האנשים שמנסים לשנות את ההרגלים הפחות חיוביים בהרגלים טובים

קרא עוד »

צום לסירוגין

צום לסירוגין יום הכיפורים מתקרב ואיתו הצום כאשר ישנם לא מעט אנשים שמנסים או ניסו להשתמש באסטרטגיה זו לצורך הפחתת משקל ושיפור מדדי בריאות. יש

קרא עוד »
מאמן כושר אישי בצפון

מאמן כושר אישי בצפון

הרבה אנשים רוצים להיכנס לכושר ולשפר את איכות חייהם, ואכן, ביצוע פעילות גופנית באופן סדיר הוא חלק בלתי נפרד משמירה על אורח חיים בריא.  יש

קרא עוד »
תזונה מותאמת אישית

תזונה מותאמת אישית

מכל עבר "משוגרות" אלינו המלצות בנושא תזונה ובין היתר דיאטות וטרנדים שונים בתחום האכילה. יום אחד אנו קוראים על דיאטות שאינן כוללות אכילת פחמימות, ביום

קרא עוד »
טיפול באכילה רגשית

טיפול באכילה רגשית

סביר להניח שיצא לכם לראות סרטי דרמה בהם ישנה סצנה שבה אחת הדמויות יושבת על הספה שבביתה, צופה בטלוויזיה כשלגופה פיג'מה ובידיה חטיפים פתוחים או

קרא עוד »
סגירת תפריט