אימון כושר אישי בחיפה

מאמן כושר בחיפה

המודעות בנוגע לחשיבות הרבה של קיום אורח חיים בריא עלתה מאוד במהלך השנים האחרונות, ורבים הם האנשים שמנסים לשנות את ההרגלים הפחות חיוביים בהרגלים טובים יותר. הרגלים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בין היתר: באכילה, איכות השינה, ביצוע פעילות גופנית או קיום אורח חיים רגוע יותר.

חלק מהאנשים מצליחים יותר וחלק פחות, כאשר חלקם מנסים מאוד אך פשוט טועים בדרך. מצב בו אדם משקיע מאמצים רבים כדי לשנות הרגל מסוים, אך אינו רואה תוצאות, עשוי להיות מאוד מתסכל ולגרום לו להרים ידיים. בין המקרים הללו יש לציין מצבים בהם אנשים הולכים לחדרי הכושר אך לא יודעים אילו תרגילים לבצע, כיצד לשלב בין סוגי אימונים, כיצד לשלב בשינוי שהם מבצעים את נושא התזונה והשינה וכיצד לבצע פעולות אחרות כדי להגיע למטרות שלהם, שגם הן, אינן תמיד פרקטיות. 

אז איך ניתן להצליח בתהליך?

כדי להצליח לבצע את השינוי יש צורך בהרבה מוטיבציה והתמדה, אך גם חשוב לייצר תכנית שמתאימה לאדם באופן אישי. תכנית מתאימה תסייע לאדם להגיע למטרות שלו, שיכולות להיות למשל: לחזור למשקל שקדם להריון, לרדת במשקל, לחטב את הגוף או כל מטרה אחרת שקשורה לנושא. 

חשוב להבין שלא כל ירידה במשקל היא ירידה איכותית. על מנת לרדת ירידה איכותית במשקל יש לשנות את הרכב הגוף על ידי הורדה של מסת השומן ועליה במסת השריר.

כאן נכנס לתמונה מאמן הכושר, שהוא בעל מקצוע שמתמחה בתחום האימונים ויכול לשבת עם האדם ולסלול ביחד אתו את הדרך, כך יוכל האדם להגיע ליעדים ולמטרות שהוא הציב בפני עצמו. 

מאמן הכושר יוכל גם לנפץ לאדם מיתוסים, נשים רבות סבורות למשל שאם הן ירימו משקולות הגוף שלהן יתנפח, וזוהי רק דוגמה לטעות נפוצה. מאמן הכושר ינחה את האדם לאורך התהליך, יחזק את המוטיבציה שלו ויספק לו ייעוץ. כאן חשוב לעצור ולציין שמאמן הכושר אינו אחראי ליצירת המוטיבציה ושהאדם צריך לגייס את הכוחות הנפשיים והפיזיים כדי להגשים את מטרותיו ולהיעזר במאמן. 

אלעד שביט – צוות שמלווה אתכם לאורך כל הדרך

השילוב בין ביצוע פעילות גופנית שמותאמת לאדם באופן אישי ובין הקפדה על תזונה נכונה שמותאמת לצרכיו, הוא המפתח לקיום אורח חיים בריא, אך כדי להצליח לשנות הרגלים צריך (כפי שצוין) הרבה מוטיבציה והכוונה. 

במידה שאתם מעוניינים לבצע שינוי משמעותי ולשפר את אורח החיים שלכם, כך שתרגישו טוב יותר, תשפרו את הרכב הגוף ותהיו בריאים יותר, אתם מוזמנים לפנות אל המרכז שלנו – מרכז אלעד שביט. 

במרכז שלנו עובד צוות מקצועי ומיומן שמתמחה באימוני כושר, אכילה נכונה ושיפור הרגלים שפוגעים בחייהם של אנשים רבים ומפריעים להם לממש את מטרותיהם ולהרגיש טוב עם עצמם מבחינה פיזית ונפשית. 

כדי להתאים לכם את התכנית באופן אישי, נערוך מפגש ראשוני שבמהלכו נבדוק את מצבכם הבריאותי, הרגלי האכילה שלכם, רמת הפעילות הגופנית שלכם והמטרות שאתם מעוניינים להגשים. כדי לעשות זאת, נשתמש בין היתר במכשור מתקדם שבוחן את המאפיינים הגופניים שלכם. 

קבלת מלוא המידע יסייע לנו להתאים לכם את התכנית הטובה והיעילה ביותר, כך שתוכלו להתמיד בה, ליהנות מהדרך, ליהנות מהתוצאות ולשמור עליהן.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרכז שלנו. 

שתהיה לכם שנה טובה ומלאה בשינויים חיוביים!

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים נוספים:

סיפור ההצלחה של ד'

סיפור ההצלחה של ד': סיפוק גדול לראות את השפעת התזונה, תזונה במקום תרופה שוב הוכחה לתרומת שינוי תזונתי במקביל לפעילות גופנית שגורם לשינוי חיובי בבדיקות

קרא עוד »

הרגלי בריאות וקורונה

הרגלי בריאות וקורונה ישנם גורמים רבים אשר חשיפה או אי חשיפה אליהם עלולה לשפר את מערכות החיסון שלנו או אף להחלישה גם אם התחסנו. הרגלי

קרא עוד »
סגירת תפריט