מאמן כושר אישי בצפון

מאמן כושר אישי בצפון

הרבה אנשים רוצים להיכנס לכושר ולשפר את איכות חייהם, ואכן, ביצוע פעילות גופנית באופן סדיר הוא חלק בלתי נפרד משמירה על אורח חיים בריא. 

יש אנשים שפשוט מתחילים להתאמן בחדר כושר או בחוץ ומצליחים להגיע לתוצאות הרצויות. אחרים, מתקשים להתחיל את התהליך או לא ממש יודעים כיצד להתחיל ומגיעים אל חדר הכושר עם סימני שאלה רבים. 

חלק מהאנשים פשוט מתחילים להתאמן ומבצעים תרגילים שלא תמיד יעילים עבורם, באופן שאינו נכון טכנית וללא סרגלים מאמצים. בחלק מהמקרים תתכן אף פגיעה כתוצאה מאימון לא נכון.

כדי למנוע את המצבים שהוזכרו וכדי להגיע לאימונים ממוקדים ומלאי בטחון, רצוי מאוד להיעזר במאמן כושר אישי.

מאמן כושר אישי? מה אני? מדונה?

בניגוד לעבר, ממש לא צריך להיות מדונה כדי לקבל ייעוץ מקצועי ממאמן כושר אישי, והיום, הרבה מאוד אנשים שאינם מפורסמים או עשירים מקבלים את הייעוץ המקצועי שמציב אותם בנקודת פתיחה טובה. 

לקבלת סיוע מקצועי ממאמן כושר אישי יש מגוון יתרונות: ראשית, המאמן האישי מתאים לאדם תכנית אימונים אישית, תכנית זו מתאימה למצבו הבריאותי של האדם, לזמן שהוא מעוניין להקציב לאימונים, לסגנון חייו (כמובן שתוך כדי הבנה שיש לערוך שינויים מסוימים), לרמת הגמישות שלו, ליציבה, לקואורדינציה ולמאפיינים נוספים. 

כמו כן, המאמן האישי מסייע לאדם לחדד את המטרות שלו ובונה תכנית אימונים שתאפשר לו להגיע אליהן תוך פרק זמן סביר. מעבר לזאת, המאמן מסביר לאדם כיצד לבצע את הפעילות בצורה נכונה – בין אם מדובר על אימוני כוח או על אימונים אירוביים.

נוסף על כך, המאמן מסייע לאדם בתחום התזונה ויכול לספק ייעוץ מקצועי בנוגע לאכילה נכונה ומאוזנת. 

אם לא די בזאת, המאמן מסייע לאדם להתמיד. היכולת להתמיד באימונים היא גורם שמשפיע על כל התהליך. הרבה מתאמנים מתחילים מוצאים סיבות רבות כדי שלא להגיע לאימון, סיבות אלו יכולות להיות למשל: שעות עבודה רבות, עייפות או מצב רוח רע. מאמן כושר יוכל להדגיש בפני האדם את חשיבות האימונים ולסייע לו לשמור על המוטיבציה ולהתמיד, אך כמובן שהאדם צריך לפתח בעצמו את היכולת לעודד את עצמו להמשיך באימונים. בסופו של דבר, הוא אחראי לעצמו ויש לזכור זאת. יתרון נוסף של מאמן כושר אישי הוא החיסכון בזמן. בעזרת מאמן כושר שיוצר תכנית אימונים אישית, ניתן לייעל את העבודה ולקצר את הזמנים. 

להתחיל להתאמן היום (או השבוע), אבל באמת!

לא קל להתחיל לבצע שינוי, אך עם הכוונה מקצועית, בניית תכנית אימונים אישית ובניית תפריט תזונה אישי, ניתן לעלות על הדרך הנכונה, לדעת כיצד לפעול ולגייס את המוטיבציה הנחוצה כדי להגיע למטרות. 

במידה שתפנו אלינו – אל מרכז אלעד שביט, נוכל להעניק לכם ייעוץ מקיף בנוגע לתחום האימונים ותחום התזונה, כך שיהיה לכם את הידע הנחוץ ותוכלו להגיע אל המטרות שהצבתם לעצמכם. 

השילוב בין בניית תכנית אימונים אישית ותוכנית תזונתית שמותאמים להעדפות שלכם, יסייע לכם להתמיד בדרך ולהפוך את אורח החיים הבריא לחלק בלתי נפרד מחייכם ולא לצירוף מילים מאיים שהדרך אליו רצופה במכשולים. 

אתם מוזמנים לצור קשר ולקבל שירות מצוות מקצועי ומיומן.

שתפו:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

פוסטים נוספים:

סיפור ההצלחה של ד'

סיפור ההצלחה של ד': סיפוק גדול לראות את השפעת התזונה, תזונה במקום תרופה שוב הוכחה לתרומת שינוי תזונתי במקביל לפעילות גופנית שגורם לשינוי חיובי בבדיקות

קרא עוד »

הרגלי בריאות וקורונה

הרגלי בריאות וקורונה ישנם גורמים רבים אשר חשיפה או אי חשיפה אליהם עלולה לשפר את מערכות החיסון שלנו או אף להחלישה גם אם התחסנו. הרגלי

קרא עוד »
סגירת תפריט