שירותים

 

בדיקות הרכב גוף וחילוף חומרים– שימוש בטכנולוגיה מתקדמת באמצעות מכשיר הSECA ומכשיר הFitMate אשר יובאו מגרמניה לצורך קביעה מדויקת של הרכב הגוף, אחוזי השומן, משקל כל איבר בנפרד, מיקום השומן בגוף וחילוף החומרים במנוחה. לצורך מתן אבחון והתאמת תוכניות תזונה וכושר מותאמות אישית לצרכים בריאותיים, רפואיים וביצועים ספורטיביים.

מידע נוסף על הציוד המתקדם תוכלו לקרוא בעמוד הציוד שלנו

ייעוצי תזונה פרטניים– מפגשים אישיים אחד על אחד הכוללים אבחון הרכב גוף במכשור מתקדם, בדיקת חילוף חומרים מקצועית על ידי מסכת חמצן, הרכבת תוכנית תזונה וכושר מותאמת אישית על פי בדיקות דם ומדדים אישיים, ליווי צמוד מעבר לשעות המפגש באי-מייל ובטלפון והתגברות על משברים וחסמים אישיים באמצעות מגוון גישות.

סדנאות אורח חיים ובריאות– סדנה ייחודית, לא עוד שיחות סלון כפי שנהוג אשר מתארות רק מצבים של מדוע "עליתי או  ירדתי במשקל" או שיתוף פומבי של תוצאות השקילה. התכנים המועברים בסדנה הינם תכנים מקצועיים בנושא תזונה, תזונת ספורט ושינוי הרכב הגוף תוך התייחסות לפרמטרים נוספים בנוסף למשקל וBMI כגון מסת השריר, מסת השומן והיקפים אשר נמדדים בכל שבוע. בנוסף בסדנה יועברו תכנים של אכילה רגשית אשר יועברו על ידי אשת מקצוע וסדנת אפיה בריאה.

הסדנה נערכת במתכונת דו שבועית וכוללת בכל שבוע מפגש קבוצתי ואימון כושר. עוד לפני תחילת הסדנה מקבל כל משתתף מפגש אישי לצורך בניית תוכנית אישית תזונתית ותוכנית אימונים.

לאורך כל הסדנה מקבלים תמיכה וייעוץ בנוסף לדוח שבועי מסכם.

הרצאות- הרצאות בנושאים שונים לחברות, ארגונים ומוסדות ואקדמיים בנושאים של תזונה ותזונת ספורט כגון: "למה דיאטה היא הדבר הכי משמין שיש", "מדוע ספורט אינו גורם לירידה במשקל?", "שילוב השפעת תזונה מותאמת גנום על אורח החיים", "אכילה רגשית והתמודדות מול מלכודות", "ירידה במשקל- מספרית לעומת איכותית" ועוד. ניתן ליצור הרצאה ייחודית על פי צרכי ודרישת הלקוח.

ימי עיון וימים מעשיים- ימי עיון ופעילות מעשית לחברות וארגונים המותאמים אישית לצורכי הארגון. כולל בדיקת מדדים, הרצאה בנושא תזונת ספורט ואורח חיים.

אימונים כושר אישיים– אימוני כושר המתקיימים במועדון כושר מאובזר בחיפה על ידי מאמנים מקצועיים ומוסמכים בעלי תואר ראשון בחינוך גופני או בוגרי בית הספר למאמנים בוינגייט בפיקוח אלעד שביט.

 

התגובות סגורות