שיטת העבודה

שיטת העבודה בקליניקה

בין אם המטרה הינה ירידה במשקל, העלת מסת שריר, ירידה באחוזי השומן או שיפור מדדי בריאות אני מאמין כי אין קיצורי דרך. כדורים ודיאטות כסאח יכולים להוביל אתכם לתוצאות מהירות, אולם יש לזכור שמה שבא בקלות לרוב הולך בקלות, ופעמים רבות משאיר אחריו נזקים בריאותיים ונפשיים. בכל דיאטה שאנחנו נכשלים בה אנחנו מגיעים לדיאטה הבאה בשלנו במצב גרוע יותר. המשקל גבוה יותר, אחוזי השומן גדולים יותר ומסת השריר נמוכה יותר. לכן, אני מאמין בתהליך ארוך טווח, עבודה קשה ומשולבת שלכם ושלי יחד שתוביל לשינוי באורך חיים לטווח הארוך.

המפגש הראשון:

במפגש הראשון שלנו יחד נבצע אבחון מעמיק של מבנה הגוף שלכם, של העדפות התזונתיות שלכם, הפעילות הגופנית שאתם מבצעים (או לא מבצעים), הצרכים והיעדים שלכם.

בין המדדים הנבדקים במפגש הראשון נבחן את הרכב הגוף הכולל משקל, גובה, מסת שריר, ואחוזי שומן באמצעות מכשיר הSECA המתקדם היובא במיוחד מגרמניה בעל תוצאות מדויקות ביותר בכל הנוגע להרכב גוף. לאחר מכן נבצע בדיקת חילוף חומרים באמצעות מכשיר הFitMate  לצורך בירור מדויק של חילוף החומרים במנוחה של הנבדק בצורה המקצועית ביותר. בנוסף נבדוק את היקפי הגוף.     שני המכשירים הללו הינם ברמה הגבוהה ביותר ויובאו מגרמניה ביוחד על מנת להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר. לקריאה נוספת על המכשירים לחצו כאן

לאחר שנבדוק מהי הצריכה האנרגטית בפועל ולאחר שביצענו את כל הבדיקות המקדימות נתפנה להתאמת התוכנית התזונתית ובמידת הצורך והעניין נבנה תוכנית אימונים מלווה. חשוב לציין כי אימונים כושר לבדם אינם תורמים לירידה במשקל וניתן בהחלט לרדת משינוי תזונתי בלבד. אולם אימוני כושר תורמים למדדי בריאות רבים ולמראה הגוף ולכן מומלצים לכל אדם.

מפגשי המשך:

אחת לשבוע/ שבועיים נפגש ונבצע בדיקות אנטרופוטמטריות, נעדכן את תוכנית התזונה ותוכנית הכושר. הקפדה על מעקבים חשובה מאוד למסגרת ועוזרת לנו להתמיד בתהליך.

יש לקחת בחשבון שהגוף שלנו מתרגל לשינויים, לכן חשוב להקפיד לבצע שינויים תקופתיים על מנת לרענן את הגוף ולייעל את התהליך.

מלבד המפגשים אנו נהיה בקשר במהלך כל ימות השבוע. בתחילה קשה לנו להעריך לבד מה מותר ומה אסור, אנחנו נתקלים במלכודות שלא צפינו כמו ארוחה במסעדה, חגים ואירועים. אתם לא צריכים להתמודד לבד במצבים אלו. אני תמיד נמצא במרחק שיחת טלפון אחת לענות על כל שאלה ובעיה. התהליך שאתם הולכים לעבור הינו תהליך הקשה פיזית ובאותה מידה קשה רגשית. אנחנו נאלצים לבצע שינויים מהותיים באורח חיינו ולצמצם מאכלים שגרמו לנו להנאה רבה. תחושת החסך שמלווה להתהליך יכולה לפגוע בהצלחה, לכן חשוב לי להיות איתכם בקשר רציף, לדעת איך אתם מרגישים ומה מפריע לכם. אם תנסו להתמודד מול הקשיים הללו לבד ייתכן ותיכשלו ותכנעו, שיתוף התחשות והלבטים שלנו עם אדם אחר, שכל מטרתו היא שתצליחו יכולה להועיל במידה רבה ולשפר בצורה ניכרת את אחוזי ההצלחה.

אני מזמין אתכם לקבוע איתי פגישת ייעוץ ראשונה, להתחיל את התהליך שישנה את חייכם אחת ולתמיד

אלעד שביט. דיאטן ספורט קליני. מומחה לירידה במשקל, תזונת ספורטאים ושיפור מדדי בריאות.

054-5216626  shavit.diet@gmail.com

אלעד שביט דיאטן ספורט קליני

אלעד שביט דיאטן ספורט קליני

התגובות סגורות