סדנת תזונה אינטרנטית חדשנית, מקיפה ומקצועית


לראשונה אנחנו מוציאים החוצה את כל הסודות של הקליניקה ונותנים לכם את הכוח לנהל את אורח חייכם!!

הסדנה מיודעת לכל מי שרוצה לקחת שליטה על החיים שלו, על האופן שבו הוא אוכל, מתאמן וחי.

לאלו מכם שרוצים להיות בריאים יותר, לאלו מכם שניסו וכשלו, לאלו מכם שנמצאים בתהליך אבל מרגישים עייפים, תקועים, חסרי כוח ואנרגיה.

המטרה של הסדנה היא להקנות לכל אחד ידע מקצועי ועשיר בתזונה , פעילות גופנית והשילוב ביניהם.

דע הוא כח" על מנת לייצר שינוי משמעותי לאורך זמן אתם חייבים שיהיו לכם הכלים לדעת מהי התוכנית שהכי  מתאימה לכם.

זוהי  לא עוד סדנה בה אתם מחויבים לעשות את ההנחיות המדויקות שניתנות לכם שמטרתן לייצר תלות מתמשכת.

להיפך! המטרה היא לתת לכם את הכלים לנהל בעצמכם את התזונה שלכם והפעילות הגופנית שלכם.

מה כוללת הסדנה?

תוכנית תזונה מותאמת אישית על ידי אלעד שביט

בניית תוכנית אימונים אישית על ידי מאמן כושר מוסמך עבור הבית או חדר הכושר בו אתם מנויים. 

-6- הרצאות תזונה מקצועיות ואיכותיות מאת אלעד שביט תזונאי קליני וספורט ומרצה לתזונת ספורטאים בשיתוף עם יעל שביט (דוקטורנטית לפסיכולוגיה בטכניון) ופסיכולוגית קוגניטיבית. בהרצאות יינתנו לכם כל הכלים שאתם חייבים שיהיו לכם כדי לדעת כיצד לשמור על תזונה ושגרת פעילות גופנית בריאה לאורך זמן!

קבוצת פייסבוק סגורה לחברי הקבוצה בלבד בה יעלו תכני הסדנה, תכנים מקצועיים, מענה על שאלות על בסיס יומי! תרגילי כושר שבועיים,  כלים פרקטיים להתנהלות עם אכילה רגשית ובונוסים רבים ונוספים על בסיס קבוע.

אפליקציה ייחודית למשתתפים בה תעלה תוכנית התזונה, אפשרות ליצירת יומני אכילה, מעקב תזונתי מחשבוני קלוריות, מתכונים, מאמרים וכלים התנהגותיים.

אנחנו נלמד אתכם: 

כיצד לבנות לעצמכם תזונה אישית לכל מטרה.

כיצד לחשב בעצמכם את המאזן הקלורי שלכם

כיצד לשלב פעילות גופנית בלוז היומי שלכם ואיזה פעילות גופנית הכי מתאימה לכם.

כיצד לשלב נכונה חלבונים, שומנים ופחמימות ומה מה התרומה של כל אב מזון.

מהי התרומה הבריאותית של תזונה ופעילות גופנית לחיינו

כיצד להיות באחוזים הבודדים שמצליחים לשמור על שגרת חיים בריאה ומאוזנת לאורך זמן

כיצד לדעת לגוון את התפריט היומי ולא להיות תלויים בתפריט קבוע ומשעמם

כיצד להתנהל באירועים חריגים

יחד עם תכנים רבים נוספים

איך הסדנה עובדת?

טרם תחילת ההרצאות תתואם לכל אחד ואחת מכם שיחת ייעוץ אישית עם אלעד שביט.

מה קורה בייעוץ האישי? ייעוץ און ליין עם אלעד שביט בו תבנה תוכנית תזונה מותאמת למטרתכם, העדפות תזונתיות , בדיקות הדם,  סדר יום ואורח חיים.

בייעוץ תינתן הדרכה אישית כיצד ניתן לחשב מאזן קלורי על בסיסו נבנית תוכנית התזונה והנחיה כיצד נכון לבנות תוכנית תזונה מאוזנת.

אילו משחקי תחליפים ניתן לבצע, כיצד נכון לפרוס את התזונה לאורך היום ועוד. בנוסף יילקחו נתונים לגבי שגרת האימונים במידה וקיימת על מנת לתת הנחיות אימון מתאימות.

מיד בתום הייעוץ תעלה התוכנית התזונתית לאפליקציה של מרכז שביטהאפליקציה תהיה פתוחה עבורכם לאורך כל זמן התוכנית ותאפשר ניהול יומן אכילה, מחשבון קלוריות, מעקב תזונתי וכלים לאכילה רגשית והתנהגותית.

מספר ימים לאחר הייעוץ הראשוני תעלה לאויר ההרצאה הראשונה בסדרת ההרצאות. ההרצאה תעלה בקבוצה האישית שלנו בה נוכל להמשיך להתדיין, לשאול שאלות ולקבל מענה ישיר מאלעד שביט עצמו על בסיס יום יומי.

ומה לגבי תכני הסדנה?

מפגש ראשון:  בואו לגלות מהו הדבר הכי משמין שיש! אתם הולכים להיות מופתעים מהתשובה.

בנוסף, במפגש הראשון  נכיר ונלמד מהו הפרמטר החיוני ביותר בתהליך הירידה במשקל- המאזן הקלורי. ללא שמירה על מאזן קלורי שלילי לא תתאפשר ירידה במשקל. במפגש זה נלמד ממה מורכב המאזן הקלורי שלנו, כיצד כל אחד מכם יכול לחשב את המאזן הקלורי האישי שלו וכיצד ניתן להתאים בצורה נכונה את המזון בהתאם לחישוב המאזן.

מפגש שני: פחמימות: חבר או אויב, האומנם? האם השם הרע שיצא לפחמימות מצדיק את עצמו?  במפגש זה נעמיק את הידע שלנו במזון האהוב עלינו שרבים מאיתנו נרתעים וחוששים ממנו. נלמד כיצד לשלב נכונה פחמימות בתפריט היומי, נלמד על מגוון סוגי הפחמימות, נעמיק בהשפעה של סוכרים על גופינו ונלמד על הקשר שבין פחמימות לפעילות גופנית.

מפגש שלישי: חלבונים: כמה איך ומתי? כיצד משלבים חלבונים בתזונה צמחונית וטבעונית? במפגש זה נעשיר את הידע שלנו לגבי החשיבות של חלבונים בתזונה היומית ובהקשר שלהם לפעילות גופנית. האם יש כזה דבר לצרוך יותר מדי חלבון? ומה הסכנות בצריכה לא מספקת של חלבון בשלושת שלבי החיים. (תופעת הסרקופניה בגיל השלישי- קווים לדמותה, המלצות לצריכת חלבון ופעילות גופנית)

מפגש רביעי: שומנים האם שומנים משמינים? כיצד נדע להבדיל בין שומנים טובים ושומנים רעים. כמה שומן אנחנו צריכים לאכול? האם אפשרות לחיות ללא שומנים?

מפגש חמישי: השמנה, דיאטות ופעילות גופנית. שמנה הקיימים ומהו סוג ההשמנה המסוכן ביותר עבורנו?  במפגש זה נלמד כיצד אנחנו יכולים לבחון באמצעות כלים פשוטים האם אנחנו נמצאים בקבוצת סיכון מבחינה בריאותית. בנוסף נלמד האם כל מי ששמן חולה? בנוסף נלמד אילו סוגי דיאטה קיימים בשוק, מה ההבדלים ביניהם, כיצד לדעת מה נכון עבורי, כיצד לעבור בין סוגי דיאטה שונים, מה ההשלכות של הפסקת דיאטה מסוג מסוים.

מפגש חמישי: פעילות גופנית, בריאות וירידה במשקל. נלמד אחת ולתמיד האם פעילות גופנית מורידה במשקל? כמה פעילות גופנית ואיזה סוג צריך לבצע על מנת להרזות. מהם סוגי הפעילות הגופנית השונים ומהי התרומה הייחודית של כל אחד מהם על הבריאות שלנו.

מפגש שישי: אכילה רגשית-  מהי ההגדרה להצלחה בתהליך ירידה במשקל? הידעתם שרק אחוזים בודדים מקרב אלו שעושים דיאטה מצליחים לשמור עליה לאורך זמן? למה דווקא הם? יחד נלמד מהם הכלים בהם משתמשים אלו שהצליחו ונלמד כיצד אנחנו יכולים ליישם זאת ביום יום כדי להיכנס לרשימת המצליחים .  בין הנושאים עליהם נדבר- מלכודות וכיצד להתמודד איתן, כיצד לקום מנפילות, כיצד להתמודד עם מחשבות שליליות, עם תמיכה שלילית ודוחפי אוכל, כיצד לעמוד מול פיתויים ועוד. במפגש זה ניתן טכניקות פרקטיות אותן ניתן ליישם בקלות ובהתמדה על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה. מפגש זה יועבר על ידי פסיכולוגית קוגניטיבית המתמחה בתהליכי קבלת החלטות.

מה הייחודיות שלנו?

בסדנה שלנו אנחנו עושים שילוב בין שלושת כלים יחודיים שנותנים מענה שלא ניתן כדוגמתו בסדנה אינטרנטית אחרת: שילוב של טכנולוגיה, מתן ידע ומקצועיות תוך שמירה על יחס אישי עם כל אחד ממשתתפי הסדנה.

חשוב להבין, ניתן למצוא בשוק אינספור אתגרים ותוכניות בחינם, אז למה לשלם על סדנה? כשאתם צופים בסדנה חינמית אתם לא תמיד יודעים מי בעל המקצוע שמעביר את הסדנה, האם יש לו הידע והסמכות המקצועית לתת לכם עצות בריאותיות שאם אינן נכונות יכולות לפגוע בבריאות שלכם. האינטרנט מוצף במידע רב, חלקו נכון וחלקו פשוט מטעה. הבעיה העיקרית היא שכאשר אנו לא אנשי מקצוע קשה מאוד לדעת האם אנחנו קוראים מידע אמין, מי עומד מאחורי המידע, מה האג'נדה שלו מאחורי הפרסום ועד כמה הוא מוסמך לתת את המידע אותו הוא מפיץ. בנוסף בתחומים כמו תזונה ופעילות גופנית קיים הרבה מידע סותר, על אותו רכיב מזון חלק יכולים להתייחס כמסוכן בעוד אחרים יכולים להתייחס כחיוני. על מנת לדעת מה נכון עבורנו אנחנו צריכים להיות מסוגלים לדעת איך לצרוך מידע, מאיפה לצרוך את המידע וכמה ממנו נכון לגבינו.

קורס זה  נועד לעשות סדר בבלאגן. בקורס נתייחס לסוגי אוכלוסיות שונות: צעירים, מבוגרים, גיל שלישי, פעילים גופנית ו"בטטות כורסא", בעלי תזונה מיוחדת כמו טבעונות, צליאק ועוד.

ולמה לשלם דווקא על הסדנה שלנו ולא על סדנאות אחרות שנמצאות בחוץ?  בדרך כלל סדנאות אינטרנטיות מתבססות על "מתכונת גנרית" ללא התאמה אישית לכל משתתף. הייחודיות שלנו היא בשמירה על התאמה אישית של תוכנית תזונה ותוכנית אימונים לכל אחד!. חשוב להבין מה שעובד עבור אדם אחד לאו דווקא יעבוד עבור אדם אחר. אנחנו נתקלים המון פעמים בחברים וחברות שלוקחים תוכניות תזונה או אימונים של חבריהם , לא רואים את אותם תוצאות של החברים שהצליחו ולא מבינים למה. החשיבות של התאמה אישית הוא חיוני להצלחה. לכן על אף הפן האינטרני של התוכנית אנחנו מקפידים על בניית תוכנית תזונתית ואימונים לכל אדם!

היזהרו! כאשר סדנה מציעה מגוון של תפריטים היא מנסה לייצר אשליה של התאמה אישית "תפריט ירידה במשקל" "תפריט עליה במסה" "תפריט לצמחונים" וכדומה. אבל לא כך הדבר!  שני אנשים, גם אם באותו גיל, אותו משקל ואותה מטרה לא יקבלו אצלנו את אותו התפריט. למה? יש להם העדפות תזונתיות שונות, בדיקות דם שונות, זמני עבודה ופנאי שונים, העדפות אימון שונות ועוד. כל אדם הוא עולם ומלואו ופן של תוכנית התזונה והאימונים יש לתת לכך את הדגש.

הוכחות?

איזה הוכחות יש לנו להצלחה שלנו? עמוד הפייסבוק שלנו ואתר האינטרנט מלאים בסיפורי הצלחה והמלצות של אלפי לקוחות הקליניקה, הנה מספר דוגמאות. אנחנו מזמינים ואף ממליצים להסתכל על מגוון סיפורי ההצלחה וההמלצות לפני שאתם בוחרים להירשם. רקורד של והמלצה מלקוח קיים זה הפרסום הכי טוב שאפשר לבקש.  בקרו והתרשמו עמוד הפייסבוק שלנוסיפורי הצלחה והמלצות

מיהו אלעד שביט:

אלעד שביט תזונאי קליני וספורט,  בעל תואר ראשון בתזונה (B.Sc. RD ) ותואר שני במדעי החינוך הגופני M.P.E

מרצה מבוקש לתזונת ספורטאים ומעביר הרצאות וסדנאות רבות למגזר הפרטי, האקדמי והציבורי. במהלך שנות עבודתו אלעד עבד עם קהל לקוחות מגוון ונתקל באינספור מקרים שונים וייחודיים אשר נתנו לו את רמת המקצועיות בה הוא נמצא כיום. אלעד דואג לשמור על חדשנות מדעית. כל קורס שונה מקודמו בהתאם להתקדמות המדעית בכל אחד מהנושאים. אלעד משלב שנים של פרטיקה מחקר ואקדמיה על מנת לאפשר לכל אדם להתאים את ההרצאה לעולמו האישי.

"מאז ראשית דרכי אני מאמין  שידע זה כוח. אנשים מחפשים פתרונות מהירים מבלי להתעמק בהם ובהשלכות שלהם. חשוב לזכור שפעמים רבות מה שמגיע בקלות גם הולך בקלות ויכול אף להשאיר אחריו נזקים בריאותיים ונפשיים. בנוסף אני מאמין בשילוב  של הסיפור האישי שלי, הקשיים וההצלחות וחיי המשפחה שלי בהצלחה של כל המטופלים שלי. אנשים צריכים דמות שהם יכולים להזדהות איתה, לדעת שלי זה לא יותר קל מאחרים. גם אני עובד, משקיע, נופל לפיתויים וחווה כישלונות. מי שמצליח הוא לא מי שלא נפל מעולם אלא מי שקם אחרי הנפילה שלו וממשיך הלאה, זהיר וחכם יותר"

ומה לגבי המחיר?

אנחנו יוצאים במחיר השקה לסדנה, 1350 שח בלבד! פריסה  נוחה לתשלומים ואפשרות להחזר כספי עד שלושה שבועות ממועד ההרשמה!  יכולנו לשים כאן מחיר מפוצץ, לשים עליו קו ולכתוב עכשיו במחיר מבצע,

משהו כזה…1997שח   אבל זה לא אנחנו. אנחנו מאמינים בשקיפות, יושרה ותמורה ערכית לתשלום לשלכם.

אבל זה לא אנחנו.

  • החיוב היחידי במידה ומבטלים את ההשתתפות הינו עבור ייעוץ התזונה ובניית תוכנית האימון וגם כאן תנתן הטבה- במקום חיוב מלא על סך 800 שח החיוב יהיה עבור מחצית מהסכום 400!! שח בלבד. כלומר אין כל סיכון. למה אנחנו מאפשרים זאת?  כי אנחנו מאמינים במוצר שלנו ובתכנים שאנחנו מציגים, ועדיין הרגשתם שזה לא הזמן הנכון עבורכם? אין בעיה. פנו ותקבלו את תשלומכם חזרה.

איך מצטרפים?

השאירו שם, מייל ומספר טלפון כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם. אנחנו מאוד לא מאמינים בלהטריד ולהציק לאנשים אז בבקשה רשמו פרטים רק אם אתם ברמת רציניים ומעוניינים להתחיל בתהליך

סגירת תפריט