הציוד שלנו

על מנת להגיע לתוצאות מיטביות ראוי להשתמש בציוד איכותי ומדויק. על כן, יובאו מגרמניה מכשיר הSECA  בעל קורלציה גבוהה לבדיקות הDEXA ומכשיר הFitMate המודד חילוף חומרים במנוחה.

.  image_mbca

מכשיר הSECA משמש לצורך אבחון מדויק, לא רק של משקל אלא גם של אחוזי השומן, BMI, מסת גוף רזה, מסת השריר הכללית ועבור כל איבר בנפרד. לאחר הסריקה מתקבל דוח מקיף המשמש לבניית תוכנית תזונה וכושר באופן מדויק.

fitmate_features_315x300px_64f64d8be0f445390c42173e7e0ac40c

 

מכשיר הFitMate – נועד לצורך אבחון מדויק של ההוצאה הקלורית (חילוף חומרים) שלנו בזמן מנוחה. חילוף החומרים מבטא את ההוצאה הקלורית לצורך תפעול שוטף של מערכת הגוף שלנו ומהווה כ60%-70% מכלל ההוצאה האנרגטית. אל התוצאה המתקבלת אנו נוסיף 10% המבטאים הוצאה אנרגטית לצורכי עיכול המזון (DIT) ועוד כ15%-30% הוצאה קלורית לצורכי פעילות גופנית. לאחר שנדע כמה קלוריות אתם מוציאים באופן מדויק במהלך היום נוכל לפנות לשלב בניית תוכנית התזונה והקלוריות המתאימה עבורכם.

אין זה מקצועי להוציא תפריטים מוכנים מראש המתבססים על כמות הקלוריות בלבד ללא אבחון מדויק של הנבדק מבחינת הרכב גוף וחילוף חומרים.

בדיקת DEXA  (בשיתוף פעולה עם מכון מאר)

בדיקה מהמתקדמות והמדויקות בעולם לבדיקת הרכב גוף- בבדיקה זו ניתן למדוד את רקמת השומן התת עורי והבטני, מסת הגוף הרזה ומסת השריר.

בדיקת הDEXA עובדת על קרינת X-ray נמוכה (אינה מזיקה). היא אינה מושפעת מנוזלים מה שמעצים את רמת הדיוק שלה.

  • בדיקה זו בתשלום נפרד.

 

 

 

לקביעת פגישת אבחון ניתן ליצור קשר:

054-5216626

התגובות סגורות