הציוד שלנו

על מנת להגיע לתוצאות מיטביות ראוי להשתמש בציוד איכותי ומדויק. על כן, במרכז אלעד שביט אנו משתמשים בציוד טכנולוגי מתקדם: SECA לבדיקת הרכב גוף הFitMate למדידת חילוף חומרים במנוחה.

SECA

מכשיר הSECA משמש לצורך אבחון מדויק של הרכב הגוף: משקל, אחוזי השומן, BMI, מסת גוף רזה, מסת השריר הכללית ועבור כל איבר בנפרד. לאחר הבדיקה מתקבל דוח מקיף המשמש לבניית תוכנית תזונה וכושר באופן מדויק.

FitMate

מכשיר הFitMate – נועד לצורך אבחון מדויק של ההוצאה הקלורית (חילוף חומרים) שלנו בזמן מנוחה. חילוף החומרים מבטא את ההוצאה הקלורית לצורך תפעול שוטף של מערכת הגוף שלנו ומהווה כ60%-70% מכלל ההוצאה האנרגטית. אל התוצאה המתקבלת אנו נוסיף 10% המבטאים הוצאה אנרגטית לצורכי עיכול המזון (DIT) ועוד כ15%-30% הוצאה קלורית לצורכי פעילות גופנית. לאחר שנדע כמה קלוריות אתם מוציאים באופן מדויק במהלך היום נוכל לפנות לשלב בניית תוכנית התזונה והקלוריות המתאימה עבורכם.

דינמומטר לבדיקת סרקופניה

במכשיר הדינמומטר ניתן למדוד את חוזק האמה, דבר הנותן אינדקציה על חוזק השריר אשר חשוב מאוד כאשר אנו עוסקים בבעית הסרקופניה (דלדול השריר) בעיקר בגיל השלישי ולצורך כך נחוצים אימוני התנגדות ותזונה מותאמת עם כמות חלבון מספקת.

=

סגירת תפריט